شرایط و ضوابط


اطلاعات خود را به درستی وارد کنید
خواهشمند است طی فرآیند خرید دقت کافی را در درج صحیح اطلاعات مورد نیاز داشته باشید . چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک قرار می‌گیرد و فرض بر درستی اطلاعات وارد شده است. همچنین آف بین اطلاعات ثبت شده توسط شما را به عنوان مالک بن تخفیف تلقی می‌نماید.


پس از صدور بن تخفیف استرداد امکان پذیر نمی باشد
کاربران می‌توانند برای آگاهی از نحوه استفاده از بن تخفیف، با واحد پشتیبانی آف بین تماس برقرار نمایند. پس از صدور بن تخفیف، امکان استرداد وجه یا تعویض بن تخفیف، به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد.


در صورت خرید بیش از یک بن تخفیف
در صورتی که تعداد بن تخفیف های انتخابی بیش از یک بن باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بن با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.


در صورت سرقت یا مفقود یا مخدوش شدن بن تخفیف
در صورت مفقود یا مخدوش شدن بن تخفیف، میتوانید با مراجعه به سایت آف بین و ورود به پروفایل کاربری خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.
درصورت سرقت بن تخفیف آف بین هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.


برخورد قانونی در صورت جعل بن تخفیف
در صورت مشاهده بن تخفیف جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.


مجوز های قانونی
تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


رعایت قوانین سالن اجرا(جهت نمایشهای تئاتر)
به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرا ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بن تخفیف در سالن اجرا جلوگیری گردد، آف بین هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.