درباره ما

logo-menu5

ممنون از شما که ما اونقدر براتون مهم هستیم که روی لینک در باره ی ما کلیک میکنین و میخواین بیشتر راجع به ما بدونین.
گروه آف بین از بهمن سال 95 شروع به فعالیت کرده و با تلاش مستمرو شبانه روزی تیم آف بین تونستیم تا به امروز خدمات و کالا های خوبی رو به بازدید کننده هامون ارائه بدیم .
هدف تیم آف بین ارائه ی بهترین کالا ها و خدمات با درصد تخفیف های واقعی به همه ی مردم عزیز ایران در هر شهر و استانی هست و برای پیش بردن این هدف به حمایت شما عزیزان نیاز داریم .
تیم آف بین تلاش میکنه که با گرفتن درصد تخفیف های بالا و واقعی بتونه ریسک استفاده از هر کالا و خدماتی را برای شما کاربران سایت آف بین پایین بیاره تا شما بتونید با کمترین هزینه بهترین ها رو داشته باشید . چون اعتقاد ما بر اینه که شما لایق بهترین ها هستید .
همچنین با ایجاد شغل در زمینه های مرتبط به کاردر گروه آف بین حامی شما هستیم ,پس اگر توانایی و حرفه ی خاصی دارید درنگ نکنید و با اعلام مشخصات و زمینه فعالیت های خودتون از طریق لینک استخدام در پایین صفحه اصلی اعلام آمادگی کنید تا در اولین فرصت تیم مشاوره آف بین هماهنگی های لازم روجهت شروع فعالیت شما داشته باشد .
پیشاپیش از همکاری و حمایت شما عزیزان از صمیم قلب ممنون و سپاسگذاریم و در هر ساعتی از هرجایی پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده ی شما هستیم .

به امید روز های بهتر